Direct een intakegesprek plannen

Het Mediation College biedt u de mogelijkheid om op eenvoudige wijze een afspraak te plannen voor een intakegesprek. Dit gesprek kost u niets en biedt u de mogelijkheid om voor uzelf de juiste afweging te maken over deelname aan deze opleiding. U hoort van onze docent of hij vindt dat er een mediator in u schuilt.
 
De afspraak voor het intakegesprek kunt u real-time in de agenda van het Mediation College inschrijven. U moet dan wel even (eenmalig) een eenvoudig account aanmaken. Deze gegevens zijn dan bij ons bekend zodat wij voorbereid zijn op het gesprek. Het is ook handig wanneer u een kleine toelichting over uzelf geeft, maar dat hoeft natuurlijk niet. U ontvangt direct een bevestiging van de gemaakte reservering met lokatie.
Deze real-time agenda optie biedt (voorlopig) een beperkt aantal mogelijkheden op de dinsdag en donderdag. Wanneer deze dagen zijn volgeboekt of u kunt niet op deze dagen dan verzoeken wij u om toch even Contact met ons op te nemen. Meestal heeft een van onze docenten dan nog wel mogelijkheden. In elk geval is deze optie direct, snel en gemakkelijk wanneer de openstaande mogelijkheden u wel uitkomen.